Approx. Rs 200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Inner Diameter | 3 mm |
| Thickness | 0.3 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | EN 47 |
| Finish | Black Phosphated |
| Shape | Spiral |
| Style | Coil |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box Packing |
| Outer Diameter | 18 mm |
| Dimension | 20 mm |
Explore More Products
© Octane Sealing Technologies India Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited